פגוש אלומיניום – ליהנות מיתרונות רבים

השוק מציע כיום פתרונות רבים לרכבים בדגמים שונים וכך גם לרכבי השטח, רכבי 4X4. מרבית הפגושים המודרניים, אותם נראה על מספר גדול של רכבים, עשויים מפלסטיק וכוללים בתוכם חיישני כריות אוויר. לצד כל אלה, נמצא לא מעט בעלי רכבי שטח הנוהגים להתקין פגוש אלומיניום קדמי שבתוכו כננת, כזה המציע יתרונות רבים. פגוש קדמי אלומיניום נחשב קל משקל ובכך מונע עומס ושחיקה מיותרת של הקפיצים והבולמים ברכב השטח שלכם. פגוש אלומיניום עמיד בתנאי שטח לא פשוטים ולכן איננו נפגע בקלות, בהשוואה לפגוש פלסטיק, והוא אף משפר את זוויות הגישה.

פגוש אחורי אלומיניום מציע הגנה רבה מאד על זנב הרכב, הנחשב לאחת הנקודות הרגישות בכלי הרכב המודרניים. לעיתים בוחרים להתקין וו גרירה, אולם זה עשוי לפגום בזווית נטישתו של רכב השטח (מה שקורה לא אחת בטנדרים), וו נישלף יכול לתת פתרון יעיל. האלומיניום, כחומר גלם, אותו נמצא בפגושים, מותאם רבות לרכבי השטח, המתמודדים עם אתגרים לא קלים. זו גם הסיבה מדוע בוחרים לשלב בהם אלמנטים שונים, המשדרגים את איכות הנהיגה בהם ומאפשרים להם להתגבר על מכשולים רבים, לרבות שילוב של פגושים קדמיים ואחוריים, פגוש ברזל או פגוש אלומיניום.

לשלב את הפגוש המתאים

פגוש האלומיניום מותאם באופן נקודתי לדגם הרכב, ונמצא אותו על רכבים מיוחדים, על טנדרים גדולים, על ג'יפים, על רכבי שטח של סוזוקי, טויוטה, ניסן ועוד אחרים. התקנה של פגוש אלומיניום משדרגת גם את מראה הרכב, הן בחלקו האחורי והן בחלקו הקדמי ומאפשרת שילובים מושלמים בין כלל האביזרים. האלומיניום משווה לרכב מראה מהוקצע יותר, מודרני יותר וחלק יותר, וככזה מספק מענה נהדר לכל "חובבי השטח".

חשוב מאד לדאוג לפנות למומחים בתחום כאשר מעוניינים להתקין פגוש העשוי אלומיניום לרכב השטח ולוודא שאכן בוחרים בפתרון המתאים. מסוגנן ויפה התורם לאיכות ובטיחות הנסיעה. רק מומחים ומנוסים בתחום יוכלו לעזור לכם לבחור בפגוש המתאים ולבצע עבורכם את התקנתו.

רוצים לשדרג את רכב השטח שלכם? רוצים להוסיף לו אלמנטים שונים שיהפכו אותו ליעיל, בטוח ומהנה יותר בשטח? פרוג'יפ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. אצלינו תוכל למצוא מגוון אפשרויות להתקנות וולשיפורים המיועדים לרכבי 4X4, המבטיחים את הפתרונות הנדרשים לרכבי השטח שלך. צוות החברה ישמח לסייע לכם ולענות לכל שאלה. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולמענה טלפוני, התקשרו ל – 04-8492233