מיגונים לג'יפים

כל סוגי המיגונים לרכבי שטח

בסדנא של פרו ג'יפ מבצעים את כל סוגי המיגונים לכל סוגי רכבי השטח והרכבים הפרטיים. אנו מייצרים מיגונים בייצור אישי עבור כל רכב שבעליו מתכוונים להיכנס איתו לשטח. בין היתר, ניתן לבצע אצלנו מיגוני גחון, גיר ודיפרצניאל, מיגוני סף,  מיגון למיכל דלק ואוראה, ומגוון שפצורים לרכיבים ברכב.

מדוע חשוב להוסיף מיגונים לרכב

כל בעל ג'יפ או ואף רכב פרטי הנכנס לשטח, יודע כי לצד האתגרים וההתלהבות ישנם גם סיכונים לא מבוטלים לרכב עצמו. לכן לצד שמירה על נהיגה בטוחה והתנהלות חכמה בשטח, יש יתרון גדול בהוספה של מיגונים מסוגים שונים. אכן, גם הנהג המנוסה ביותר עשוי שלא להעריך נכונה את גובה הסלע שלפניו ביחס לגובה הרכב, את רוחב המעבר הצר, או שלא להבחין במפגע שנח על הדרך, שלא לדבר על מצבים של ירידה לתעלה והשתפשפות בשוליים.

נכון שרכבי שטח מגיעים בגבהים בלתי מבוטלים, וזוהי מהותם, אך דווקא הגובה המשמעותי הוא שגורם לבעלי הרכבים למצוא עוד ועוד אתגרים. וגם בלי נהיגת האקסטרים, כל רכב יכול להיות חשוף למכות של תלוליות עפר, כניסה לבורות, סלעים וגזעים, מה שעלול ליצור פגיעה ותקלה בתיבת ההעברה ובגיר, בשלדה עצמה, במיכל הדלק, במיכל השמן וכדומה. במקרה הטוב, התוצאה רק תהיה הוצאות יקרות על תיקונים במוסך, ובמקרה הפחות טוב הטיול כולו ייתקע ויסתיים בהזמנת גרר.

סוגים שונים של מיגונים לג'יפים

אם אינכם בטוחים אילו מיגונים כדאי להוסיף לרכב השטח או לרכב הפרטי שלכם, אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו כדי להתייעץ עם אנשי המקצוע. אנו נציג בפניכם מספר אופציות לשיפור ההגנה על רכבכם, ובדגש כמובן על המיגון התחתון. אכן, מיגון המרכב התחתון של רכבי שטח הוא הנפוץ ביותר, כאשר ישנם מיגונים נפרדים לגחון, לדיפרנציאל או לגיר, מיגונים אלו עשויים אלומיניום עבה המחפה את  כל המרכב התחתון. כך למשל, מיגון לגיר שומר על תיבת ההעברה מפני מכות מלמטה ומונע מרכיב רגיש זה תקלות כגון תקיעה, שבירה ותפקוד לקוי. לעומת זאת, מיגון של מיכל הדלק מהווה תוספת בטיחותית חשובה במיוחד, העשויה אף להציל מאסון, ובכל מקרה מונעת היווצרות חור או קרע במיכל עקב מפגש עם סלעים.

המיגון התחתון עשוי מאלומיניום חזק, עמיד ומונע במקרים רבים נזקים וחבלות למרכיבי המרכב התחתון. אין ספק שהוא תורם רבות לשקט הנפשי של בעלי הרכב וחוסך בהוצאות יקרות על תיקונים, אך חשוב גם לזכור שהוא מנמיך את הרכב בערך ב- 2 ס"מ. לכן מומלץ לבצע אצלנו גם הגבהה של כ- 5 ס"מ אשר תמנע שפשופי גחון ותאפשר לכם ליהנות מרכב מוגן ואפילו גבוה יותר מהגובה המקורי.

לפרטים נוספים בנושא, לקבלת ייעוץ מקצועי ולתיאום הגעה לסדנא שלנו, הנכם מוזמנים להתקשר אל חברת פרוג'יפ בטלפון 04-8492233.