מיגון תחתון למגוון רכבי שטח ועבודה

מיגונים בייצור אישי לכל סוגי הרכבים !

ממגנים את כל החלקים החשובים לפני הכניסה לשטח

מיגוני גחון , גיר , דפרנציאל , חיישנים מיוחדים , ממירים קטלטים, מיגוני רדיוס,מיכלי דלק ואוראה ועוד….

מיגוני סף ניתן לראות בקטגוריות המדרכות צד

אנחנו רוצים להזמין אתכם לייעוץ מקדים שבו נתאים לכם את המיגון האופטימלי לרכב בהתאמה אליכם ולטיולי השטח!

בסדנת פרוג'יפ הייחודית תוכלו למצוא מגוון אופציות מגוונות לשפר את הרכב שלכם וכמובן שתחילה החלק הכי חשוב הוא המיגון התחתון

לפרטים נוספים הצעת מחיר ורכישה
חייגו: 04-8492233

לפניכם תוכן מקצועי !

כל הנדרש עבור מיגון סובארו פורסטר

יש לכם סובארו פורסטר ואתם מבקשים למגנו עבור נסיעות בשטח? אצל PROJEEP תקבלו מענה שלם. בחברה משווקים ומתקינים מבחר איכותי של מיגונים המתאימים גם עבור מיגון לפורסטר, לרבות מיגון גחון סובארו פורסטר, מיגוני צד, מיגון מיכל דלק, מיגון גיר ומיגון התקן נעילה דיפרנציאלית.

רכב כביש שטח אהוב

סובארו פורסטר הינו רכב כביש שטח אהוב על הציבור הישראלי, בהיותו עמיד ואמין, כולל מערכת הנעה כפולה טובה, יעילה ופשוטה, לצד רמה גבוהה של בטיחות על הכביש. הוא מספק מענה איכותי גם כרכב משפחתי לשימוש שוטף, וגם כרכב שטח מעולה לטיולים בסופי שבוע. יחד עם זאת, מהיותו רכב שטח נמוך יש חשיבות רבה לספק לו מיגונים נאותים.

חשיבות מיגון הפורסטר

אין ספק שסובארו פורסטר הינו רכב נהדר שישרת אתכם גם על הכביש וגם בשטח. יחד עם זאת, מהיותו רכב שטח יחסית נמוך יש חשיבות רבה למיגון סובארו פורסטר כנגד פגיעות וחבלות. חשוב להבין כי פורסטר שאינו ממוגן עלול בנסיעות שטח לקבל מכות מסלעים, בורות או עצים, שיגרמו לחבלות רציניות, דליפות ותקלות, כמו פגיעות במיכל דלק, פגיעות בדלתות הרכב, דליפות שמן ועוד.

יתרה מכך, חבלות אף עלולות להשבית את הרכב בשטח להפוך טיול משפחתי מהנה לסיוט שאינו נגמר, בייחוד אם אתם נמצאים במקום ללא קליטה. בנוסף, עלות תיקונים הנרגמים עקב פגיעות בשטח יכולה להסתכם בהוצאות גבוהות של אלפי שקלים. לכן, בכדי להימנע מראש מפגיעות ברכב וממצבים לא נעימים, מומלץ למגן את הפורסטר עם מיגון איכותי, עמיד וחזק כפי שיש לנו לספק.

סוגים שונים של מיגונים

מיגונים לפורסטר ולרכבי שטח נוספים, כוללים בין היתר את האפשרויות הבאות:

  • מיגון גחון- מיגון גחון מגן על המרכב התחתון של הרכב כנגד פגיעות של מכשולים שונים. מיגון זה מוצע במידות והיקפים שונים.
  • מיגון צד- מכונה גם מיגון סף או מדרגות צד. שומר על הרכב מפני פגיעות צד, למשל של ענפים או קירות סלע. כמו כן הוא מספק מענה נוח ויעיל לירידה וכניסה לרכב, והוא גם תורם לחזות אסטטית ומרשימה של הפורסטר.
  • מיגון גיר- מיגון ייעודי לאבזרי גיר ותיבת הילוכים שבגחון הרכב, עשוי אלומיניום ומתוכנן עם השפעה מזערית על משקל הרכב ומרווח הגחון.
  • מיגון מיכל דלק- מיגון אלומיניום ייעודי להגנה על מיכל הדלק מפני פגיעות, היושב על גבי תושבות חזקות ואיכותיות.
  • מיגון דיפרנציאלי- מיגון עבה השומר על התקן דיפרנציאלי מפני פגיעות.
  • פגושים- פגוש קדמי ואחורי מספק הגנה על הרכב מפני פגיעות בחזית ובחלקו האחורי. פוגשים אלו יכולים להיות מברזל או אלומיניום, ולפגוש קדמי יש גם צורך בהתקנה של כננת.

מיגון נכון של הרכב

לפני שאתם ממהרים למגן את הפורסטר שלכם מכל כיוון ולהפכו לרכב משוריין, חשוב לדעת  שלצד היתרונות למיגונים יש גם חסרונות שצריך להתמודד עימם באופן נכון. כך למשל, מיגון גחון מקטין את מרווח הגחון ואם הוא מיגון מלא הוא גם פוגם ביכולת הקירור של הרכב ומקטין את גמישות השלדה. יחד עם זאת, מיגונים חשובים ברכב שטח ולכן יש להתקינם בצורה נכונה וחכמה. למען מטרה זו עומד לרשותכם צוות מקצועי של חברתנו, שיעזור לכם בבחירת ותכנון מיגון מתאים לפורסטר שלכם.

התקנת מיגון סובארו פורסטר

להתקנת מיגון לסובארו פורסטר על ידי מומחים בתחום, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסדנא שלנו או צרו קשר עם פרוג’יפ בטלפון 04-8492233.

מוצרים נוספים של המותג