מיגון רכב

מיגון לרכב

מיגון זה עניין שלא יכול להיות רע. כולנו רוצים למגן את עצמנו כמה שיותר וכמה שיותר מיגון יותר טוב. במקרה של מיגון לרכב, ההתייחסות יכולה להיות לשני תחומי מיגון מרכזיים: ברכבי שטח הכוונה היא בעיקר למיגון של הרכב מפני מכות, זעזועים ואיומים שונים האורבים לו בנסיעות שטח קשות. ברכבים הכלליים הכוונה היא בעיקר למיגון מפני פריצה לרכב ומיגון מפני איומים מחוללי תאונות בדרך.

מיגון רכב שטח

בעולם רכבי השטח, נחשב התחום של מיגון רכבים ליכולת שעולה ביחס ישר בהתאם ליכולות, לוותק ולתעוזה של בעל הרכב. ככל שהרכב מבצע נסיעות שטח מורכבות ומאתגרות יותר, כך הוא זקוק למיגון טוב יותר. מיגון זה כולל בתוכו פעולות כמו הגבהת רכב באמצעות קפיצים, בולמים וספייסרים מותאמים, מיגון מלא עשוי אלומיניום 6 מ"מ, המיגון כולל בדרך כלל :מגן גחון, מגן גיר, מגן תיבת העברה, מגן מיכל דלק המותאם לדגמי הרכב השונים. מגני חלונות, מגן בוץ, שפצור ואבטוח של מערכות מתחת למכסה המנוע ובתוך תא הנוסעים ואפילו מיגון של פח הרכב מפני פגיעת אבנים. כל אלה מיועדים להעניק לרכב חופש פעולה רחב יותר בשטח ולאפשר לו לצלוח בשלום גם את האתגרים המורכבים ביותר בנסיעת שטח מבלי לשבוק חיים ומבלי לגרום לנזקים לרכב.

 

מיגון רכבים כללי

מיגון רכב כללי מתייחס לשתי סוגיות מרכזיות וחשובות. פעם אחת, מיגון לרכב בהיבט של הגנה מפני פריצה וגניבת רכב וכאן מדובר על מערכות אזעקה, אימובילייזר, מנגנוני נעילה מתקדמים ואפילו נעילת גלגל והגה (סנדל). לאורך שנים של שימוש במערכות מיגון לרכב למטרה זו, נמצא כי היחס בין רמת המיגון להסתברות שהרכב אכן ייפרץ או ייגנב הוא נמוך יחס ולכן היום ההתמקדות היא במנגנונים ספציפיים ועבור רכבים יקרים. מיגון רכבים נוסף שחשוב להכיר הוא מיגון מפני איומים מחוללי תאונות בדרך. בקטגוריה זו אפשר למצוא מערכות חדשניות שמנטרות את הדרך על בסיס קבוע ומספקות התראה ואף מבצעות תיקון אוטומטי במקרים של סטייה מנתיב, אובדן שליטה, נעילת בלמים, אי שמירת מרחק וכן הלאה.

 

היכן ניתן להעניק לרכב שלכם את כל צרכי המיגון הדרושים לו?

מיגון רכב הוא נושא שדורש התמחות מיוחדת. מיגון כללי לרכב ניתן לבצע כמעט בכל עסק לאביזרי רכב ולבטח בבתי עסק המתמחים באזעקות ומערכות מיגון לרכב. יחד עם זאת, אם אתם רוצים להתחבר אל פתרונות המיגון החדשניים והאפקטיביים ביותר, מומלץ להגיע לחנויות בוטיק בתחום של מיגון רכב, שם תוכלו לגלות עולם שלם של אמצעי מיגון שלא ניתן למצוא בחנויות אביזרי הרכב הכלליות. בקטגוריה של מיגון עבור רכבי שטח, אין ספק שאתם חייבים להגיע לסדנת רכב, שמתמחה ספציפית בעולם של רכבי השטח, מכירה את כל פתרונות המיגון הקיימים וגם יודעת להתאים, להתקין ולאבטח את הפתרונות האלה לרכב הספציפי שלכם ובהתאם לצרכים הספציפיים שלכם.

בכל מקרה, הנושא של מיגון רכבים הוא נושא שדורש רמה גבוהה של התמחות ולו בכדי שמטרות המיגון שלשמן אתם משקיעים כסף רב מכיסכם, אכן יושגו ואת התוצאה הזאת אי אפשר לקבל בכל סדנה ובכל חנות אביזרי רכב, גם ובעיקר אם המחיר המוצע לכם הוא זול משמעותית כלפי מטה.

אצלנו בסדנת הרכב פרוג'יפ, תוכלו לבצע את כל סוגי השדרוגים, השיפורים, ההתקנות והטיפולים לרכבי שטח, רכבי 4X4 ורכבי SUV. בפרוג'יפ תמצאו צוות של מקצועני רכב שטח מן השורה הראשונה, המתמחים בין היתר, גם בתחום של מיגון לרכב שטח וישמחו לפרוש בפניכם את כל אפשרויות המיגון הקיימות ולהתאים לכם את הפתרונות המתאימים ביותר לכם ולרכב שלכם. לפרטים נוספים והזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 04-8492233 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.