מחיר קפיצים לרכב

קפיצים לרכב שטח

רכבי שטח רבים הנמכרים בישראל מגיעים עם מכלולים בסיסיים לתנאי שטח, שכן מרבית הרוכשים אותם אינם מנצלים את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם ולא בהכרח משתמשים באותם מכלולים, שקיימים ברכב עצמו. יצרני הג'יפים אינם מעוניינים לאבזר את הג'יפים בציוד מלא ויקר כדי שלא להפוך אותם ליקרים מדי שלא לצורך. ולכן, חובבי שטח בכל הרמות נעזרים בסדנאות מקצועיות ומקומיות על מנת לשפר ולהוסיף את מה שדרוש להם, על פי הצרכים, השימוש והתקציב שברשותם. קפיצים לרכב שטח נחשבים לתוספת פופולרית ביותר שכן היא משפרת את הרכב ואת יכולותיו בשטח בכמה פרמטרים בו זמנית ובאופן משמעותי.

למידע נוסף לחצו כאן

החלפת קפיצים לרכב חייבת להיעשות במקום מקצועי המתמחה בכך. ראשית, יש לבחור במתלה נכון המתאים לרכב ,שנית יש להקפיד על עבודה בטוחה ומקצועית שתאפשר לכם לנהוג ולשלוט ברכב בתנאי דרך מגוונים. שינויים בבולמים וקפיצים ברכבי שטח הם הסיבה מדוע חשוב להגביה את הרכב ולאפשר לו לתפקד טוב יותר בתנאי שטח מאתגרים. מטרתם של הבולמים היא לעבוד יחד עם הקפיצים ולרסן את תנודתם, פעולה חלקה זו מפחיתה טלטולים מיותרים ומאפשרת שליטה טובה יותר ברכב בכל תנאי דרך. החוק בישראל מתיר להגביה את הרכב ב – 50 מ"מ, זהו שיפור משמעותי שמרחיק את מרכב הרכב מסכנות. יחד עם סט של מיגון תחתון ייעודי, תוכלו לעבור כל מכשול בשקט, מבלי לחשוש לחלקו התחתון של הרכב בדגש על חלקים חיוניים, יקרים ורגישים.

אם אתם מחפשים מחיר קפיצים לרכב או לסט בולמים, שימו לב שהמחיר הינו רק פרמטר אחד שיש לקחת בחשבון וחשוב לא פחות לשים דגש על איכות הבולמים ועוד יותר מכך על איכות ההתאמה והעבודה שאתם מקבלים. בולמי זעזועים וקפיצים לכל רכב נוטים להישחק, ולאחר 100,000 קילומטרים בערך, יכולת הריסון של הבולם נפגעת באופן משמעותי. לכן כדאי לבדוק ולטפל בבולמים מדי תקופה, במיוחד ברכבי שטח, בהם לשיכוך ולבלימת זעזועים ישנה משמעות רבה אפילו יותר. כאשר מחליפים בולמי זעזועים ברכבי שטח נהוג להחליף גם את הקפיצים, קפיצים מתאימים בכיול נכון מסייעים להגבהת הגחון ולחלוקת משקל נכונה בין החלק הקדמי לבין החלק האחורי של הרכב.

אם אתם מחפשים קפיצים לרכב מחיר אטרקטיבי ובמקום מקצועי ואמין פרוג'יפ היא הכתובת המתאימה לכם. PROJEEP (פרוג'יפ) הינה סדנה מקצועית המציעה מגוון רחב של מיגונים, שירותי התקנות ושיפורים מיוחדים לרכבי 4X4, בהתאמה מלאה לכל צורך. בפרוג'יפ שמים דגש רב על בטיחות, עבודה מדויקת ומקצועית, תוך שימוש בכלים ואביזרים הטובים ביותר הקיימים כיום. בין יתר השירותים המוצעים תוכלו לבצע התקנה ושדרוג של בולמים, קפיצים, ווי גרירה, כננות, פגושים, מיגונים מיוחדים, גגונים, נעילת דיפרנציאל ועוד.

לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 04-8492233