קשת לרכב

קשת לרכב ועוד תוספות יעילות

יש לכם טנדר לצרכי עבודה המשמש גם לצרכים אישיים? אם כן, ישנן לא מעט תוספות שניתן לייצר ולהרכיב על טנדרים אשר מייעלות את אפשרויות השימוש ותורמות לניצול המקום ולנוחות. בסדנא של פרוג'יפ עובדים אנשים מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב, האמונים על ייצור והתקנת קשת לרכב ותוספות אחרות בהתאמה אישית מלאה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו על מנת להתייעץ עם המומחים ולבחור בשדרוגים המתאימים לכם.

למידע נוסף לחצו כאן

ייצור קשתות לטנדרים

למרות מרחב ההעמסה הנדיב של הארגז האחורי, רבים מבעלי הטנדרים נתקלים בבעיה של היעדר מקום מספיק עבור העמסת ציוד ונשיאתו ממקום למקום בצורה בטוחה. אחד הפתרונות הטובים ביותר לסוגיה זו היא ייצור והתקנה של קשת לרכב אשר מונעת במידה רבה טלטולים או נפילות של חפצים מארגז הרכב, בין אם מדובר בצינורות, קרשים וציוד עבודה, חפצים שלוקחים לטיולים בטבע, ספות ושולחנות בהעברת דירה וכן הלאה. הקשת מאריכה במעט את קצות הארגז כלפי מעלה ומקנה מקום יציב וחזק לקשירה של החפצים, וזאת בצורה בטוחה ונוחה.

יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי קשת לרכב חייבת להיות מתוכננת, מיוצרת ומותקנת בהתאמה מלאה לסוג הטנדר שיש ברשותכם, בין אם אתם בעלי שברולט סילברדו, טויוטה היילוקס, איסוזו די מאקס או כל רכב אחר. לשם כך יש לפנות לסדנא כמו פרוג'יפ בנשר, שאנשי הצוות שלה כבר ייצרו בעבר קשתות רבות לטנדרים, וששיפורים ותוספות לרכבי שטח ורכבי עבודה הם תחום מומחיותה.

עוד תוספות לטנדרים

בסדנא של חברתנו מבוצעות עוד מגוון תוספות בהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות, לגודל הארגז האחורי, למאפייני העבודה והשימוש ברכב. כך למשל, אנו מייצרים ומתקינים ארגזי כלים בגדלים שונים, מידופים פנימיים לארגזים, גגוני ברזל, תריסים גלילה, אמבטיות ועוד. כאמור, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו לצורך התאמת התוספות המתאימות לרכבכם.

לפרטים נוספים, לקבלת ייעוץ מקצועי ולתיאום הגעה לסדנא שלנו, הנכם מוזמנים להתקשר אל חברת פרוג'יפ בטלפון 04-8492233.