מיגון תחתון לנד קרוזר

מיגון תחתון לנד קרוזר

מעוניינים להעניק ללנד קרוזר שלכם הגנה חזקה ועמידה בפני חבלות למרכב התחתון? אם כן, כדאי שתדעו שחברתנו מציעה מעטפת מקיפה למיגון של לנד קרוזר לדגמיו השונים, וכן תוספות רבות של מיטב המותגים ובייצור עצמי של פרוג'יפ. כך למשל, ניתן לבצע אצלנו מיגון תחתון ללנד קרוזר, מיגון גחון מיגון לגיר ולמיכל הדלק, מיגון לדיפרנציאל, מיגוני סף, ועוד. בנוסף לכך, עקב הנמכה קטנה של גובה הרכב עקב התקנת של מיגון תחתון, או מכל סיבה אחרת, ניתן לבצע אצלנו הגבהה ללנד קרוזר עם סטים איכותיים של מותגים בינלאומיים מוכרים. אצלנו גם תוכלו לבצע תוספות רבות ללנד קרוזר שלכם, לרבות הוספת פגוש קדמי וכננת, פגוש אחורי וו גרירה, שנורקלים, תאורה וכיוצא בזאת.

למה לעשות מיגון תחתון?

מיגון תחתון ללנד קרוזר הוא אחד התוספים היותר מבוקשים ונפוצים בקרב קהל הג'יפאים הישראלי ולמעשה בכל העולם. אמנם הלנד קרוזר מפגין נתונים טובים מבחינת גובה הגחון, אך דווקא בשל כך ישנה נטייה לבחון את היכולות שלו ביתר שאת. ומעבר לכך, אפילו הנתונים הטובים של הרכב אינם מבטיחים מפני קבלת מכות המגיעות מתלוליות עפר, בורות, גזעי עץ וסלעים, מה שבהחלט יכול להוביל לתקלות בגיר ובתיבת ההעברה, במיכל הדלק, במיכל השמן ועוד. בתור בעלי רכב שטח אתם בוודאי יודעים שההוצאות על תיקונים, ביטוחים וטיפולים שוטפים יכולות להיות גבוהות. ללא מיגון תחתון הן עלולות להיות גבוהות בהרבה, שלא לדבר על מצבים שבהם הרכב פשוט נתקע בשטח על כל המשתמע מכך מבחינת עוגמת הנפש, הגרירה וכן הלאה.

מיגונים והגבהות

כאמור, חברתנו מבצעת מיגון תחתון ללנד קרוזר, למשל מיגון גחון העשוי מאלומיניום בעובי המגיע עד 6 מ"מ, מיגון גיר, מיכל דלק וכדומה. המיגון החזק והעמיד מספק הגנה אופטימאלית מפני חבלות ונזקים למרכיבי החלק התחתון ומונע בעיות, היתקעות בשטח והוצאות גבוהות, מה שמאפשר לכם ליהנות מראש הרבה יותר שקט בשטח. בנוסף, חשוב לדעת שתוספת של מיגון תחתון  עשויה להנמיך את הרכב, לעיתים בגובה של כשני ס"מ, מה שמקטין כמובן את יכולת העבירות. לכן, לעיתים קרובות אנו ממליצים לבצע לצד מיגון תחתון גם הגבהה של כ- 5 ס"מ שתעשה הבדל משמעותי ותמנע שפשופים מיותרים. כמו כן, קיטים להגבהה מבית מותגים מובילים כפי שאנו מציעים, כוללים בולמים וקפיצים התורמים לביצועי הרכב, מקטינים טלטולים ומגבירים את המהירויות האפשריות בנסיעה בשטח.

לפרטים נוספים בנושא, לקבלת ייעוץ ומקצועי ולתיאום הגעה לסדנא שלנו, הנכם מוזמנים להתקשר אל חברת פרוג'יפ בטלפון 04-8492233.