מיגון גחון דאצ'יה דאסטר

הגבהה ומיגון גחון לדאצ'יה דאסטר

מבקשים לשפר את עבירות וביצועי רכב השטח דאצ'יה דאסטר? בחברת PROJEEP מציעים לכם שירות מקצועי שלם עם כל הנדרש להגנה על רכב השטח, הגבהתו ושדרוגו. השירות כולל פתרונות מיגון לרבות מיגון גחון דאצ'יה דאסטר, מיגון מיכל דלק, גיר, מיגוני סף ונעילת דיפרנציאל. זאת בנוסף לכל הנדרש עבור הגבהה לדאסטר עם סטים איכותיים של מיטב המותגים העולמיים, לרבות סט הגבה של פוקס, אולדמן, קוני, EFS ושל איירונמן. אנו מציעים עוד תוספות רבות כגון התקנה של פגוש, כננת, וו גרירה, תאורה, שנורקלים ועוד.

למידע נוסף לחצו כאן

ג'יפון שטח מועדף

למי שלא מכיר, דאצ'יה דאסטר נחשב לג'יפון שטח מועדף, בייחוד עבור טיולי משפחות נעימים. מדובר ברכב של חברת דאצ'יה הרומנית, חברה יחסית חדשה שקמה בשנות השמונים, הנמצאת בבעלות מלאה של רנו. דגמיה הראשונים של החברה לא זכו להרבה הצלחה ורק מתחילת המילניום עם דגמים חדשים ומשופרים החלו לקחת רכבים אלו ברצינות, בייחוד כשהגיע הדגם דאטסר שסיפק ג'יפון איכותי במחיר כדאי שהוצע עם מנוע דיזל ובנזין.

בנוסף, הדאסטר יכול להתאים למי שמחפש חוויה יותר מאתגרת. אולם בכדי להפכו לחיית שטח יש צורך לשדרג את הדאסטר עם מספר תוספות חיוניות, בעיקר של מיגון גחון והגבהה.

 

הגבהה של דאסטר

למרות היות הגחון חיוני להגנת רכב שטח, הוא גם מנמיך אותו בעוד כשני ס"מ. לכן, כדי לשפר את רמת העבירות של דסטר הגבהה של חמישה ס"מ יכולה לעשות את כל ההבדל בין גחון משופשף לבין רכב שחלקו התחתון נותר ללא פגע. בנוסף, קיט הגבהה איכותי הכולל קפיצים ובולמים ישפר את ביצועי הרכב בשטח ובכביש, יגביר את מהירות נסיעתו בשטח באופן בטוח ויקטין את מידת הטלטול שלו.

 

הצורך במיגון גחון הדאסטר

כמו ברכבי שטח אחרים, מיגון גחון דאצ'יה דאסטר הינו תוסף חיוני עבור טיולי שטח. חשוב לדעת כי ללא מיגון נסיעה בשטח, בה הרכב חוטף מכה בגחון מסלע, גזע עץ, בורות או תלולית עפר, יכולה לגרום לפגיעות, דליפות שמן וממיכל הדלק, תקלות בגיר, בתיבת ההעברה ועוד. תיקון של תקלות אלו יכול להסתכם באלפי שקלים והן גם יכולות להשבית את הרכב באמצע שום מקום, עם שעות ארוכות של המתנה לחילוץ.

בכדי למנוע מצבים אלו יש חשיבות רבה למיגון גחון איכותי, עמיד וחזק של הדאסטר, כפי שאנו מספקים עם אלומיניום בעובי של שישה מ"מ. זאת לצד מיגונים נוספים לרבות מגינוי צד, מיגון גיר, מיגון של תיבת העברה, מיכל דלק ועוד.

 

עוד מגוון שיפורים נוספים

לצד מיגוני גחון והגבהה, אנו מציעים עוד מגוון שיפורים, תוספות ואבזרים לרכבי דאסטר. בין היתר תוכלו להזמין ולהתקין אצלנו פגושים קדמיים עם כננת ופגושים אחוריים, העשויים מאלומיניום או ברזל עם צביעה בתנור. כמו כן תוכלו להזמין ווי גרירה, כננות, צביעת ג'אנטים, תאורת לד, נעילה דיפרנציאלית, שנורקלים, התקנת מיכלי מים, מקררים ועוד.

 

התקנת מיגון והגבהה לדאסטר

להתקנת מיגון והגבהה לדאסטר על ידי מומחים בתחום, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, הגיעו לסדנא שלנו או צרו קשר עם פרוג’יפ בטלפון 04-8492233.