הגבהה לפאג'רו

הגבהה לפאג'רו שעושה את כל ההבדל

מעוניינים בהגבה לפאג'רו? בחברת PROJEEP המובילה בתחומה מציעים פתרונות איכותיים לצורך זה, הכוללים גם מבחר סטים להגבה עם קפיצים ובולמים לפאג רו, מבית מותגים עולמיים מובילים לרבות ערכות של אולדמן, אירונמן, קוני, פוקס ו- EFS. כמו כן, לרשותכם עומד צוות המומחים של החברה שיעזור בבחירת פתרון הגבהה לפאג רו המתאים ביותר עבורכם ועבור הרכב שלכם.

למידע נוסף לחצו כאן

הצורך בהגבהת פאג'רו

מכיוון שפאג'רו, בייחוד בגרסה הארוכה, הינו רכב שטח כבד המיועד גם לנסיעה על הכביש, הוא יחסית נמוך לרכב שטח. לכן בנסיעות שטח לא אחת הרכבים אלו מגרדים את פני הקרקע וכך יורדת את רמת העבירות של הרכב ועולה רמת הפגיעות שלו. לכן רבים מבקשים להגביהה את הפאג'רו בגובה המותר בחוק העומד על עד חמישה ס"מ, מה שלא אחת עושה את ההבדל ומונע חיכוך של גחון הרכב עם הקרקע.

 

הוספת בולמים וקפיצים

בולמים מיועדים למנוע תנודה מיותרת ברכב וכך לתרום לבטיחותו, לשפר את יציבותו בייחוד בשיפועים וסיבובים, לקצר מרחק בלימה, להעלות רמת עבירות וכמובן לשפר חווית הנסיעה והנהיגה ברכב. יחד עם זאת, מכיוון שמרבית רכבי השטח כמו פאג'רו הנמכרים במערב משמשים בעיקר לנהיגת כביש, רמת הבולמים של רכבים אלו אינה גבוהה. מנגד, בישראל רבים מבקשים לצאת עם הפאג'רו שלהם גם לשטח ולשם כך הם נדרשים בשיפור איכות הבולמים שלהם.

במקביל להחלפת הבולמים כדאי גם להחליף את הקפיצים וכך לזכות בהגבהה של הרכב שתעלה את רמת העבירות שלו בשטח, וגם תשפר יכולת תמרון ונסיעה מהירה בשטח. בנוסף, בחירה מתאימה של סט הגבהה בפאג'רו תעלה גם את רמת יציבות הרכב בכביש.

 

בחירה נכונה של סט הגבהה

בכדי להבטיח הגבהה לפאג'רו נכונה ומוצלחת יש לבחור עבורו בסט מתאים. למטרה זו עומד לרשותכם צוות מומחים של חברתנו, שיעזור לכם למצוא מתוך מבחר איכותי של ערכות הגבהה את זו המתאימה לדגם של רכבכם על נתוניו השונים, למשל אם מדובר בגרסת בנזין או דיזל היותר כבד, סוג כננת המשפיעה על צורת הכיול, צורת נהיגה מועדפת בשטח בין אם נינוחה או מהירה וחזקה, וכדומה.

 

עוד כמה דגשים לסיום

לפניכם עוד מספר דגשים הקשורים להגבהה של פאג'רו:

  • יש לדעת  כי הגבהה של פאג'רו עם סט איכותי לרוב תהיה יותר טובה מהמערכת המקורית של הרכב ולכן היא תשפר את ביצועיו והתנהגותו בכביש ובשטח כאחד.
  • חשוב לבדוק שמערכת קפיצים ובולמים שברכב מחוברת כראוי וכך מונעת צניחה של הגחון.
  • חשוב לדעת כי לאחר התקנת מערכת הגבהה יש לבצע כיוון פרונט אחורי וקדמי.
  • קיימת גם אופציה של הגבהת הרכב באמצעות ספייסרים וכדאי להתייעץ עם המומחים שלנו כדי להחליט איזו אפשרות יותר מתאימה לכם.
  • לא כדאי להוריד את מיגון הגחון גם אם הוא נוגע בקרקע בהיותו חיוני לשמירה על שלמות שלדת ורכיבי הרכב.
  • בעיקרון הגבהת רכב מורידה את יציבותו בכביש לכן חשבו טוב והתייעצו עם מומחים לפני שאתם מגביהים את הרכב שלכם מעל חמישה ס"מ.

 

הגבהה לפאג רו

להגבהה לפאג רו על ידי מומחים בתחום, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, הגיעו לסדנא שלנו או צרו קשר עם פרוג’יפ בטלפון 04-8492233.