דיגום רכבי שטח

אי אפשר להתעלם מהעובדה שפרט לארבעה גלגלים שלוקחים אותנו לאן שאנחנו רוצים וצריכים, הרכב הפרטי שלנו מספק לנו עוד שורה של ערכים כמו נוחות, הנאה, אסתטיקה, נגישות ואפילו סטטוס חברתי. חשוב לנו שהרכב שלנו יהיה נאה ואסתטי, שיהיה נקי, מטופל ומטופח, שיהיה מאובזר היטב, שיהיה נוח עד כמה שניתן ושיאפשר לנו מקסימום גמישות בנהיגה שלנו (במיוחד ברכבי שטח). בכל הנושאים האלה בדיוק עוסק התחום של דיגום רכבים ובתוכו גם הנישה המאוד ייחודית של דיגום רכבי שטח.

למידע נוסף לחצו כאן

מה זה דיגום של כלי רכב?

ובכן, דיגום רכבים הוא תחום שעוסק בסידור ואבזור הרכב בצורה נוחה ויעילה על פי המטרות שאותן הוא אמור למלא, תוך שמירה על האסתטיקה של הרכב ואף שיפורה. כך למשל, פתיחת חלון צד ברכב ואף לצורך הפיכתו לאוטו גלידה או רכב משלוחים, זו פעולת דיגום. סידור מגירות, ארוניות, תאורה פנימית וריצוף מתכת ברכב מסחרי, זו פעולת דיגום. בנישה הספציפית של דיגום רכבי שטח, פעולות דיגום אופייניות כוללות תוספות של מוטות/ כלוב התהפכות, מכסה לתא מטען בטנדר פתוח, הוספת גגון לרכבי שטח, הוספת גופי תאורה לרכבי שטח, הוספת סולמות טיפוס לגג הרכב ולמעשה כל פעולה שתאפשר לנו להשתמש טוב יותר ונכון יותר ברכב, ולהפיק ממנו ערך רב יותר בשימוש בו.

 

מהם כלי הרכב המתאימים ביותר לדיגום?

ובכן, פעולות דיגום רכבים יכולות להתבצע בכל כלי רכב ולצורך העניין, גם הוספת משענת יד עם תא אחסון לצד מושב הנהג ברכב פרטי יכולה להיחשב לפעולת דיגום. יחד עם זאת, ישנם רכבים שבהם הדיגום הוא הכרחי או כמעט הכרחי לכל הפחות. אמבולנסים, רכבי כיבוי, ניידות משטרה ובטחון, רכבי קירור, משאיות תובלה ורכבי עבודה מסחריים המשרתים בעלי מקצוע הן דוגמאות קלאסיות של רכבים בהם נדרשות פעולות דיגום והתאמה לצרכי המשתמשים ברכב. דיגום רכבי שטח הוא תחום נוסף קלאסי בתחום הדיגום כשבמקרה זה, סובבות פעולות הדיגום בציוד הרכב בשלל אלמנטים שמיועדים להפוך את הירידה לשטח, את הנסיעה בשטח ואת ההתנהלות בשטח לנוחה יותר, בטוחה יותר ויעילה יותר.

 

היכן תוכלו לדגם את הרכב שלכם?

דיגום כלי רכב הוא שירות המוצע על ידי סדנאות שונות, בדרך כלל על פי תחומי התמחות. ישנן סדנאות המתמחות בדיגום וזיווד של אוטובוסים ורכבי משא, אחרות מתמחות בדיגום של רכבי פאר, אחרות ברכבי בטחון וישנן גם סדנאות המתמחות בתחום הספציפי של דיגום רכבי שטח. ספציפית בקטגוריה של רכבי שטח, חשוב מאוד שתפנו לסדנה מתמחה, שכן מדובר בתחום שדורש ידע מקצועי מתמחה ומשלב פעולות דיגום שרלוונטיות ישירות לבטיחות הנסיעה ברכב והשימוש בו בתנאי שטח לא פשוטים.

סדנת פרוג'יפ היא אחת הסדנאות המובילות בישראל בנישה הייחודית של דיגום רכבי שטח ורכבי כביש שטח. בפרוג'יפ תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר, בעולם רכבי השטח, גיקים של מכאניקה, של שטח ושל אקסטרים שיודעים להפוך כל רכב שטח סטנדרטי לממלכת שטח על ארבעה גלגלים. איך תוכלו לדגם את רכב השטח שלכם, מהם השיפורים והתוספות שתוכלו להעניק לו ובמה כל זה כרוך? התקשרו עוד היום לסדנת פרוג'יפ בטלפון 04-8492233 ונשמח לתת לכם את כל התשובות.