מיגונים לטויוטה לנד קרוזר 120

מיגון לנד קרוזר מקצועי, חזק ואיכותי

אם אתם בעליו הגאים של טויוטה לנד קרוזר ואתם מחפשים עבור הרכב מיגון לטיולים בשטח, הגעתם למקום הנכון. חברתנו מייצרת ומתקינה קשת רחבה של מיגונים המתאימים לרכב השטח הפופולארי, בין אם מדובר במיגוני צד, גחון, מיגון לגיר או למכיל הדלק וכדומה. את העבודה אנו מבצעים בסדנה בה עובדים אנשי מקצוע מיומנים, חיות שטח בפני עצמם, המכירים היטב את צרכי המיגון של הרכבים ומבצעים את עבודתם בצורה מושלמת. אנשי הצוות שלנו גם עומדים לרשותכם בכל שאלה והתלבטות, וישמחו לספק הכוונה מקצועית והמלצות עבור מיגונים לטויוטה לנד קורזר 120, 150 וכן הלאה.

מהרכבים הפופולאריים בישראל

לא בכדי נחשב טויוטה לנד קרוזר לדגמיו השונים לאחד הרכבים האהובים והמבוקשים על ידי חובבי טיולי השטח בארץ. אמנם מדובר ברכב יחסית יקר בהשוואה לרכבי שטח של חברות אחרות, אך למחיר יש הצדקה מבחינת האמינות והעמידות, הביצועים הגבוהים בשטח, רמת הבטיחות הגבוהה ונוחות הנסיעה. יחד עם זאת, למרות שמדובר ברכב אמין, גבוה וחזק, ככל רכב שטח אחר גם הוא עלול לסבול מפגיעות בעת היציאה לשטח, ובעיקר אם אתם מאלו האוהבים אתגרים. אכן, הלנד קרוז מעורר פיתוי גדול לבחינת יכולות הנהיגה בתנאים משתנים ובוודאי תרצו להגן עליו ככל האפשר מנזקים.

מדוע חשוב למגן את הלנד קרוזר

מיגונים לטויוטה לנד קרוזר 120 או מדגם אחר נועדו למנוע פגיעות שונות בחלקי הרכב. כך למשל, בעת הנסיעה בשטח עלולה פגיעה בסלעים גדולים, כניסה לבורות וגורמים נוספים להוביל לחבלות משמעותית, לפגיעה במיכל הדלק, בדלתות הרכב, לדליפת שמן ועוד. במצבים אלו, במקרה הטוב רק תיאלצו להגיע עם הרכב למוסך על מנת לבצע תיקונים שיהיו יקרים למדי, וכמובן יצטברו לסכומים משמעותיים מדי שנה ככל שאתם מבלים יותר בשטח. במקרה הפחות טוב, אתם עלולים למצוא את עצמכם תקועים בשטח, ממתינים לחילוץ או אפילו ללא קליטה, עם הוצאות לא מבוטלות לחברת גרירה ייעודית. גם אם אתם מטיילים עם חברים שיכולים לחלץ אתכם, אין ספק שהדבר יעיב על הטיול ולמעשה יקטע אותו באמצע.

סוגים שונים של מיגוני לנד קרוזר

את הלנד קרוזר שלכם תוכלו למגן ממספר כיוונים. כך למשל, ניתן לבצע מיגון צד (שנקרא מדרגות צד או מיגון סף) שתפקידו לשמור על הרכב מפגיעות צד ברכב בחלקן התחתון של הדלתות, ובנוסף מאפשר לרדת ולעלות על הרכב בצורה נוחה יותר. כמו כן, קיים מיגון גחון להגנה על המרכב התחתון של הרכב, מיגון גיר השומר על אביזרי הגיר הנמצאים בגחון, שהינו חזק וקל משקל ואינו משפיע משמעותית על גובה הגחון או על משקל הג'יפ. בנוסף, ישנו מיגון דיפרנציאל, מיגון למיכל דלק על תושבות חזקות, ועוד.

לפרטים נוספים בנושא, לקבלת ייעוץ ומקצועי ולתיאום הגעה לסדנא שלנו, הנכם מוזמנים להתקשר אל חברת פרוג'יפ בטלפון 04-8492233.