טמבון קדמי

כל מה שצריך לדעת על התקנת טמבון קדמי לרכב שטח

מעוניינים להתקין טמבון קדמי לרכב שטח פרטי או מסחרי? אם כן, כדאי שתפנו אל המומחים של פרוג'יפ כדי לקבל ייעוץ ועל מנת שנוכל להסביר לכם את המשמעויות ולתפור עבורכם את הפתרון המוצלח ביותר לרכב שלכם. כמו כן, כדאי לקרוא את המאמר הבא שבו נביא פרטים חשובים על התקנת פגוש קדמי לרכב.

למידע נוסף לחצו כאן

מדוע בכלל להתקין?

התקנת טמבון קדמי לרכב בהחלט מומלצת במצבים מסוימים, אך חשוב להבין את האפשרויות וההשלכות. ראשית, פגוש קדמי ברזל בהחלט מוסיף למראה הרכב ונותן לו חזות חזקה ועוצמתית, כפי שאוהבים ג'יפאים רבים. יחד עם זאת, מבחינה פרקטית אין לפגוש משמעות אלא אם אתם מעוניינים להתקין כננת לרכב. למעשה, כפי שנראה בהמשך התקנה של פגוש קדמי לרכב אפשרית רק עם כננת על פי חוק בחלק גדול מהרכבים, וזאת מפני שאין סיבה פרקטית אחרת לעשות זאת. אכן, פגוש העשוי מברזל הינו עמיד וחזק מאוד וזה בדיוק מה שנדרש עבור חילוץ עצמי או של אחרים ולצורך התמודדות עם תנאים מאתגרים בשטח. מבחינת החוק, הסיבה האסתטית אינה נחשבת ואף ישנה הסתייגות מפני שחלק המג'יפאים שוכחים את התוספת של הפגוש והדבר כבר הוביל לפגיעות בהולכי רגל.

הפגושים שלנו

חברתנו מייצרת פגושים קדמיים וגם אחוריים בהזמנה אישית, בעבודת יד בדיוק לפי המידות של רכב השטח שלכם. אנו מייצרים את הפגושים מברזל או מאלומיניום שהינו יחסית קל משקל אך עדיין חזק מאוד, בעיצוב נאה ומרשים. כאמור, כאשר מתקינים את הפגוש הקדמי ישנם רכבים שבהם חובה לפי החוק להתקין גם כננת, עבודה שאנו מבצעים. בין אם הרכב שלכם חייב בכננת ובין אם לא, אנו מציעים אותה כחלק מהחבילה במחיר אטרקטיבי. חשוב להדגיש שמדובר בפגושים שיכולים להיות ייחודיים כפי שלא ניתן למצוא בישראל, המשלבים בצורה מושלמות בין עיצוב מרשים לבין שימוש פרקטי עבור הגדלת זוויות הגישה, חילוצים והגנה. כמו כן, תמצאו אצלנו פגושים מיובאים, שאותם פשוט נתקין אצלכם ברכב במהירות וביעילות. וכמובן, לאחר התקנת הכננת תקבלו מאיתנו אישור כננת עבור רישיון הרכב.

חשוב להתייעץ!

בעוד שהתקנת טמבון קדמי מחייבת לרוב התקנת כננת, התקנה של פגוש אחורי מותרת עם התקנה של וו גרירה במידה ואין לכם הכנה קיימת לוו הגרירה. מכיוון שלהתקנה עצמה יש השלכות מבחינת הנראות של כלי הרכב ומבחינת השימוש הפרקטי, ומכיוון שישנן אפשרויות שונות, אנו ממליצים לפנות ולהתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו שישמח להכווין אתכם אל בחירה נכונה של פגושים ועוד תוספות לרכבי שטח.

לפרטים נוספים בנושא, לקבלת ייעוץ ומקצועי ולתיאום הגעה לסדנא שלנו, הנכם מוזמנים להתקשר אל חברת פרוג'יפ בטלפון 04-8492233.