Slide background

PROJEEP

השטח מתחיל כאן

כננות משיכה לג’יפ

כננות משיכה קדמיות במגוון דרגות משקל מ 4000 ליברות עד 13000 ליברות 

עם כבל סיננטי או כבל פלדה , שלט לשליטה על הכננת ושאקל

התקנת כננת בג'יפ תסייע לכם בחילוץ עצמי בשטח !

אצלנו ב PROJEEP תוכלו לייצר איתנו מגש מיוחד שאיתו ניתן להתקין כננת גם בטמבון המקורי של הג'יפ וכמובן התקנה מקצועית 

מזמינים אתכם להתייעץ איתנו בנוגע לשיפור הרכב ! 

  • חפש מוצרים המתאימים לרכבך

התקנת ותיקון כננת לרכב שטח

כננת רכב היא אחד הכלים המשמעותיים המותקנים ברכבי שטח אזרחיים, מסחריים וצבאיים, המאפשרת לבצע חילוץ עצמי בתנאים שונים. בחברת פרוג'יפ מתמחים בהתקנת כננות לרכב ובתיקון של כננת רכב תקולה, באמצעות סדנא בה עובדים אנשי מקצוע מובילים ובעלי ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם הנושא.

כמה מילים על כננת לרכב שטח

כננת לרכב שטח מורכבת מארבעה חלקים בסיסיים. הראשון הוא כבל פלדה חזק, או כבל סינטטי, השני הוא ציר הגלגל המחובר לרכב, והשלישי הוא מקור הכוח עצמו והרביעי הוא הבלם שמאפשר תנועה בכיוון מסוים. התקנת כננת הינה מבוקשת מאוד בקרב בעלי רכבים הנדרשים לבלות זמן רב בשטח, בין אם מדובר ברכבים של חברות מסחריות, רכבים של יחידות צבאיות או רכבים המיועדים לטיולים ופנאי. הכננת מעניקה עצמאות רבה בחילוצים מהשטח, למשל של רכבים שנתקעו בבוץ בימות החורף, שנתקעו בחולות הדרום, שהתדרדרו לתעלה של צד הכביש וכיוצא בזאת, מבלי להיות תלויים בשירותי חילוץ מהשטח של חברות ביטוח או חברות המתמחות בתחום.

התקנת כננת לרכב

חשוב לדעת כי כננות לרכב אינן עשויות מקשה אחת, והן משתנות למשל בסוג מקור הכוח, בדרגות המשקל וכוח החילוץ של הכננת, בכבל העשוי מפלדה או מחומר סינטטי, במגש הכננת ועוד. את הפרמטרים הללו אנו יודעים להתאים בצורה מושלמת לרכב המסוים שלכם, לאופי הפעילות של הרכב ולצרכי החילוץ הפוטנציאליים. כך למשל, אנו מתקינים ומתקנים כננת משיכה של החברה האוסטרלית המובילה WD4, שהינה כננת חשמלית בחוזק משיכה בהתאם לכובד הרכב הנע בין 4,500 ל- 13,000 ליברות. את הכננת הזו ניתן להתקין במגש שאנו מייצרים אצלנו בסדנאת פרוג'יפ או לחילופין בפגוש המקורי. כננות בעלות כוח משיכה דומה עם כבלים סינטטיים וממתכת אנו מתקינים מבית חברות נוספות, ומספקים אישורי כננת למי שמתקין אצלנו לצורך שינוי הרישום ברישיון.

האם אני צריך כננת?

לפני שמתקינים כננת לרכבי שטח ראוי לזכור שהיא מוסיפה למשקל הרכב ושהשימוש בה אינו יומיומי ובוודאי לא בכל יציאה לשטח. בנוסף, על מנת שלא תגיעו אלינו חדשות לבקרים לצורך תיקון כננת לרכב יש לשמור עליה ולתחזק אותה, לוודא שמירה על ניקיונה, שמירה שהיא לא מתחממת מדי בעת חילוץ וגרירה, הפעלה קצרה כפעם בחודש וכדומה. אז נכון, מדובר בעוד שדרוג לרכב השטח שיש לו הוצאות והתעסקות, אבל בעת הצורך הוא יתגלה כיעיל מאוד. למשל, הכננת מאפשרת חילוץ הרבה יותר מדויק מאשר כבל גרירה בזכות האפשרות לעצור את המשיכה בדיוק בנקודות הנכונות, מה שיאפשר יציאה ממקומות מגוונים והפחתת הסיכון לנזקים. כמו כן, הכננת מאפשרת לבצע חילוץ עצמי למי שיוצא אל השטח, למשל על ידי חיבור הכבל לעץ, מקטינה את הסיכון לנזקים לתיבת ההילוכים בחילוץ וגרירה של רכב אחר, ועוד.

לפרטים נוספים בנושא, לקבלת ייעוץ ומקצועי ולתיאום הגעה לסדנא שלנו, הנכם מוזמנים להתקשר אל פרוג'יפ בטלפון 04-8492233.