פגושים לדגמי JEEP

פגוש קדמי (החוק מחייב התקנת כננת בטמבון לרכבים של שנתון הייצור מ2008 ומעלה )

פגוש קדמי/ אחורי עשוי ברזל -צביעה בתנור

עיצובים שונים לכל דגמי ג'יפ

לפרטים נוספים ורכישה
חייגו: 04-8492233

אביזרים לג'יפ רנגלר- פגוש קדמי ואחורי

ג'יפ רנגלר הינו ללא ספק מרכבי השטח היותר וותיקים, מוערכים ומפורסמים בעולם. אצל חברת פרוג’יפ תמצאו מגוון ואיכותי של אביזרים לג'יפ רנגלר, הכולל גם פגושים קדמיים המחייבים התקנה של כננת, וגם פגושים אחוריים לרבות פגושי ברזל עם צביעה בתנור ופגושי אלומיניום.

הפגושים מוצעים בעיצובים שונים לכל הדגמים של ג'יפ, כמו פגוש קדמי בסגנון מקורי, וכל זאת עם שירות מקצועי חסר פשרות, יעיל, מהיר ואדיב, המספק מענה מדויק לרצונות והצרכים שלכם.

גם אפקטיבי וגם מרשים

יש הרבה אביזרים לג יפ רנגלר בשוק והוספת פגושים היא מבין היותר מבוקשים. הביקוש נובע מהחזות המרשימה שהפוגשים מעניקים לרכב לצד זווית גישה ונטישה יותר גדולה של הג'יפ, דבר המשפר את ביצועיו ומעלה את רמת בטיחות הנהיגה והנסיעה בו בשטח. תוספות לג יפ רנגלר של פגושים דורשות התייחסות למספר נקודות מהותיות הכוללות את הצורך בהתקנה של כננת בעת הוספת פגוש קדמי. לכן יש חשיבות רבה להתקנת פגושים מקצועית מידי מומחים, עם פגושים המתאימים לג'יפ רנגלר שלכם ובאופן מדויק, נכון וחזק.

פגוש קדמי עם כננת

יש לדעת כי התקנה של פגוש קדמי רנגלר מחייבת גם התקנת כננת ממונעת או ידנית. הכננת מתפקדת למעשה בדומה לוו גרירה עם יכולת לחלץ את הרכב השטח ממצבים בעייתיים. הכננת נדרשת להיות מותקנת היטב באופן תקני ובטוח, כך שתאושר על ידי גורמים רלוונטיים, כגון אישור של משרד התחבורה עבורה והוספת הערה בנידון ברישיון הרכב.

התקנת פגוש אחורי

התקנה של פגוש אחורי בג'יפ נועדה להגן על האזור הרגיש והפגיע של זנב הרכב. כמו כן, למי ששוקל להוסיף לפגוש וו גרירה חשוב לוודא שהוא אינו פוגע בזווית הנטישה של הרכב, ולכן לא אחת הפתרון לצורך זה הינו התקנה של וו גירה נשלף. יש לציין כי הפגוש האחורי כמו הקדמי יכול להיות מברזל או מאלומיניום.

בחירה בפגוש אלומיניום

בחירה בפגוש אלומיניום לגי'פ רנגלר תעניק לכם פגוש איכותי וקל משקל, המונע שחיקה לא חיונית של בולמים וקפיצים ומקטין את העומס עליהם. כמו כן פגושים אלו מציגים רמה גבוהה של עמידות גם בתנאי שטח קשים ולא פשוטים. לכן, אם אתם מתלבטים בין פגוש ברזל לאלומיניום, אלומיניום הינו ללא ספק הבחירה המועדפת.

לשפר את ביצועי הג'יפ

תוספות לג יפ רנגלר כמו הגבהה, התקנת מגן גחון או החלפת קפיצים, וכמובן הוספת פגושים, מאפשרות לשפר את ביצועיו בשטח. יחד עם זאת, יש לזכור כי האחריות לתוספות הינו של בעל הג'יפ ולכן חשוב לבצען במקום מקצועי ומומלץ. מלבד פגושים ניתן למצוא עוד מגוון תוספות לג'יפ רנגלר לרבות מדרכות צד, קפיצים ובולמים, תאורת לד, כננות, נעילות דיפרנציאליות, מיגונים, שנורקלים, צבעית ג'נטים ועוד.

לנו גם יש את הכלים והיכולות לבצע התאמות אישיות לג'יפ, כמו בנייה של מיכל מים ,התקנת גגון ברזל וכדומה. כל זאת ועוד מסופק בסטנדרטים גבוהים ביותר, עם עמידה בכל תנאי הבטיחות הנדרשים ותוך שמירה על רמת גבוהה של עבירות בשטח, גרירה והעמסה של הג'יפ.

התקנת פגושים בג'יפ רנגלר

להתקנת פגושים בג'יפ רנגלר על ידי מומחים בתחום, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסדנא שלנו או צרו קשר עם PROJEEP בטלפון 04-8492233.

מוצרים נוספים של המותג